Twoi Eksperci od Nieruchomości w Gruzji

W White Palm każda inwestycja w nieruchomości to podróż, na którą zabieramy Cię z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Nasza misja to nie tylko sprzedaż nieruchomości, ale tworzenie trwałych relacji. Jako znawcy Gruzji, łączymy naszą pasję z wiedzą, aby zaprezentować Ci nie tylko nieruchomości, ale również kulturę i piękno tego wyjątkowego kraju.

Zaufanie i Doświadczenie na Pierwszym Miejscu

Chcemy, abyś inwestując za granicą czuł się komfortowo dlatego otrzymujesz z naszej strony obsługę całkowicie w języku polskim od prezentacji inwestycji po umowy, czy też ewentualny proces kredytowania w banku. Wiedz, że Twoje bezpieczeństwo transakcyjne jest naszym największym priorytetem.

Nasi Specjaliści – Twoje Oparcie w Świecie Nieruchomości

Nasze zaangażowanie w Batumi i 10 letnie doświadczenie w sektorze nieruchomości turystycznych, aparthoteli. Stawia nas na pozycji lidera jeśli chodzi o ilość dokonanych w Batumi transakcji przez Polaków. Na miejscu posiadamy polskie biuro, gdzie dopełnisz wszystkich formalności i napijesz się pysznej kawy.

Dodatkowo, abyś nie zaprzątał sobie głowy przyjazdem pomożemy w organizacji przelotu, zakwaterowania oraz zapewnimy Ci wygodne transfery z i na lotnisko.

Indywidualne podejście dla Wyjątkowych Klientów

Specjalizujemy się w dostarczaniu usług na najwyższym poziomie, z osobistym podejściem do każdego klienta. Niezależnie od tego, czy efektywnej inwestycji kapitałowej, czy apartamentu dla siebie nasz zespół jest tutaj, aby pomóc Ci znaleźć idealne rozwiązanie.

Dlaczego chcesz współpracować właśnie z nami?

Chcesz bezpiecznie i komfortowo zainwestować w apartamenty w Gruzji?
Napisz do nas